Wolf-Garten LU 2P

Velmi robustní konstrukce umožňuje práci i v těžších půdách. Kontrolní zóna v oblasti prstů na rukojeti šetří námahu a používá se jako ochrana při práci...
Garantovaný nákup z ELVA PROFI s.r.o.

Skladem • 1 varianta119 Kč100 % • 2 987 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta159 Kč100 % • 741 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 61 384 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • Více variant79 Kč85 % • 6 715 recenzíDalší informace

Typ
lopatky
Šířka
50 mm

• , zakoupeno v EuroKing

• Kvalitní spracování ,ergonomické držátko,pestré barvy Hned je vidět kde jste ji zapomněly
    • asi nic

Nekupoval jsem ji pro sebe ale věřím že majiteli bude dlouho sloužit

• , zakoupeno v EuroKing

Německá kvalita ručního zahradního nářadí.

• , zakoupeno v Timkutil.cz

• Kvalitní ocel - alespoň co jsem slyšel od známého, který mi výrobek doporučil. Prý jedna z nejlepších lopatek této kategorie, co se dá sehnat.
    • Asi nic.

Typ
lopatky
Šířka
50 mm

Velmi robustní konstrukce umožňuje práci i v těžších půdách.

Komfortní zóna je příjemná na dotek, má kulatý tvar a měkké zóny.

Práce s touto komfortní násadou je příjemná a mnohem méně únavnější, než když se pracuje s jinými úchyty.

Komfortní zóna na rukojeti zabraňuje otlačeninám.

• asi nic

Nekupoval jsem ji pro sebe ale věřím že majiteli bude dlouho sloužit

• , zakoupeno v EuroKing

Německá kvalita ručního zahradního nářadí.

• , zakoupeno v Timkutil.cz

• Asi nic.